Kylie Jenner | Biography

10. april 2015 at 14:58 | © SweetJenner
Kylie Kristen Jenner (narozena 10.sprna, 1997 v Los Angeles, CA) je americká televiní osobnost a modelka, nejlépe známa pro její účast v televizní show Keeping Up With The Kardashians, kde účinkuje se svou rodinou od roku 2007. Společně se svou starší sestrou Kendall Jenner navrhuje módní oblečení s názvem "Kendall&Kylie", které je k dostání na Pacsun.

Kylie je nejmladší dcerou Bruce Jennera (nyní Caitlin Jenner) a Kris Jennerové (dříve Kardashianové, nar. Houghton). Má starší sestru Kendall Jenner. Z matčiny strany má pak má tři starší nevlastní sestry Kourtney, Kim a Khloé Kardashian a jednoho bratra Roba Kardashian. Z otcovy strany tři nevlastní bratry Burta, Brandona a Brodyho Jennera a jednu nevlastní sestru Casey Jenner.

Chodila do soukromé školy Sierra Canyon společně s Kendall, předtím než se začali učit doma. Když byla ještě na škole, byla členkou roztleskávaček. Kylie by měla odmaturovat v roce 2015.

Společně s Kendall dostala Kylie možnost hostovat události jako Glee: The 3D Concert Movie nebo premiéru filmu The Vow. V Březnu roku 2012 pak společně na premiéře filmu The Hunger Games dělali rozhovor s herci.


zdroj: wikipedie, překlad: Jacque.Biebs♥ (zbytek dopíšu později)
................................................................................................................
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama