Kendall Jenner | Biography

8. april 2015 at 11:32 | © SweetJenner

Kendall Nicole Jenner (narozena 3.Listopadu, 1995 v Los Angeles, Kalifornii) je Americká televizní osobnost, modelka a návrhářka známa nejlépe pro její účast v E! realitní TV show Keeping Up With The Kardashians, kde účinkuje společně s celou její rodinou. Společně se svou mladší sestrou Kylie navrhuje oblečení s názvem "Kendall & Kylie", které je k dispozici na PacSun a TopShop.

Kendall je první dcerou Bruce Jennera a Krise Jennerové (dříve Kardashianové, nar. Houghton). Má mladší sestru Kylie Jenner. Z matčiny strany má pak má tři starší nevlastní sestry Kourtney, Kim a Khloé Kardashian a jednoho bratra Roba Kardashian. Z otcovy strany tři nevlastní bratry Burta, Brandona a Brodyho Jennera a jednu nevlastní sestru Casey Jenner.

Svoje druhé jméno Nicole dostala na počest zesnulé Nicole Brown Simpson, která byla jedna z nejlepších kamarádek Kris Jenner.

Chodila do soukromé školy Sierra Canyon, předtím než se společně s Kylie začali učit doma, aby se mohli věnovat modelingu. Podle rozhovoru v DuJour Magazine, Kendall odmaturovala v roce 2014.

Kendall začala svojí modelingovou kariéu podpisem s Wilhelmina Models 12.července, 2009, když jí bylo 14 let. První její modelingová práce byla pro značku Forever 21 a jejich kolekci Rocker Babes With A Twist v prosinci 2009 a lednu 2010. V roce 2010 se také objevila v časopis TeenVogue v dubnovém vydání. Na konci roku 2012, Kendall nafotila snímky pro Kiss, Teen Vogue, Looks, Raine, Seventeen, GenLux, Elle, Lovecat, Flavour Magazine, Ok!, GOGIRL a Girlfriend.

Její první modní přehlídka byla pro Sherri Hill show v New Yorku 14. září, 2011.

Kendall má dvě řady laků na nehty pod značkou Nicole O.P.I jménem "All Kendall-ed up" a "Kendall on the Katwalk".

Společně s Kylie dostala Kendall možnost hostovat události jako Glee: The 3D Concert Movie nebo premiéru filmu The Vow. V Březnu roku 2012 pak společně na premiéře filmu The Hunger Games dělali rozhovor s herci.

V roce 2010 se objevila ve videoklipu BlackLight od býválé skupiny One Call společně s Ashley Benson a Kevinem McHalem. V roce 2012 pak účinkovala v seriálu Hawaii 5-O jako AJ. V roce 2014 se obejvila v klipu Recognize od partynextdoor spolu s Kylie.

+ zdroj: wikipedie, překlad: Jacque.Biebs♥

................................................................................................................................

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Smithd739 Smithd739 | Email | Web | 24. october 2016 at 9:19 | React

Ovver the course of the initial period, they began tto form grooup aeakefekbcdgeade

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama